Про онлайн-систему

Підвищення кваліфікації: адміністратор послуг

 

Онлайн-система адміністрування підвищення кваліфікації (АПК) призначена для підтримки процесу проходження навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Тут можна переглянути навчальні курси і програми підвищення кваліфікації, оформити замовлення на проходження навчання, створити власний кабінет для зберігання інформації про хід і результати навчання, здійснити оплату, отримати сертифікати встановленої форми про підвищення кваліфікації тощо.

Надання послуг здійснюється відповідно до вимог Постанов Кабінету Міністрів України №800/1133 від 21 серпня і 27 грудня 2019 року щодо порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Інформація про правила і умови користування себсайтом, послуги і ціни, способи оплати,  контактні дані наведенаі у відповідних пунктах внизу сторінки.

Запитання з питань курсів підвищення кваліфікації та їх змісту надсилайте на адресу vlapon@ukr.net, а з питань технічної підтрики -  на адресу  support@appk.com.ua.

Інструкція по роботі з онлайн-системою наведена в  "Інструція користувача" на другій горизонтальній панелі основного екрану.

Для миттєвого отримання сертифікату після перевірки достовірності документів про проходження навчання, оплату рекомендується здійснювати онлайн.

 

 

Останні новини
До уваги педагогів закладів загальної середньої і дошкільної освіти

 Онлайн-система призначена для підтримки процесу проходження навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Тут можна переглянути

06 Квітня 2021 Детальніше