Оплата

27 Травня 2021

Варіанти оплати

Оплата здійснюється після завантаження користувачем всіх підтверджувальних матеріалів, передбачених обраним курсом підвищення кваліфікації.

У системі, на вибір курсанта, передбачено три способи оплати.

1. Онлайн оплата платіжними картами Visa і MasterCard через систему WayForPay. Зарахування оплати проводиться автоматично. Користувачу не потрібно завантажувати квитанцію про оплату.

2. Оплата на рахунок суб’єкта підвищення кваліфікації картками Visa і MasterCard через відповідні банківські платіжні системи. Для зарахування оплати користувач необхідно  завантажити у свій кабінет квитанцію про оплату.

3. Банківським переводом на IBAN рахунок суб’єкта підвищення кваліфікації. Для зарахування оплати, користувач необхідно завантажити у свій кабінет доручення про банківський переказ.

Зверніть увагу, що реквізити для здійснення оплати способами 2 або 3, містяться у рахунку-фактурі, яка доступна йому/їй в особистому кабінеті (профілі)

Повернення оплат

Оскільки оплата здійснюється за фактичну надану послугу після перевірки всіх підтверджувальних документів, повернення оплати у системі АПК не передбачено.